OUR EVENTS ·   NEWS ·   (00) +51278934
  CONTACTS ·   REGISTER ·   LOG IN

TITLE

DESCRIPTION

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Jako, że Dzień Edukacji Narodowej w tym roku wypadał w niedzielę, w którą akurat wyjeżdżaliśmy na Euroweek (chętnie o nim niedługo opowiemy) niespodziankę dla naszych wspaniałych nauczycieli przygotowaliśmy 10.10.2018, w piątek. Stwierdziliśmy, że w tym roku zrobimy coś samodzielnie. Po długich namyśleniach doszliśmy do wniosku, że przygotujemy dla nauczycieli babeczki z życzeniami. Piątka uczniów z naszej klasy przyniosła tace pełne przepysznych babeczek. Roznosiliśmy je na przerwach, niektórym nauczycielom dawaliśmy je na lekcjach z nimi, a jeszcze innym przed czy po lekcjach. Mamy nadzieję, że przygotowaliśmy smaczną niespodziankę i wywołaliśmy uśmiech na twarzach kadry pedagogicznej 😉 Kochani Nauczyciele, dziękujemy za wszystko co dla nas robicie oraz życzymy Wam wytrwałości i samych pogodnych dni w tym roku szkolnym!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress