OUR EVENTS ·   NEWS ·   (00) +51278934

TITLE

DESCRIPTION

Nasza Klasa

Nasza klasa liczy 18 uczniów.
Każdy z nas różni się od innych i przez to jest wyjątkowy.

Oto nasi uczniowie:

Oliwier

Bardzo lubi słuchać muzyki, a w szczególności rapu. W wolnym czasie chętnie spotyka się ze znajomymi, a jeśli nie może to siada przed komputerem i gra w gry.

Karolina

Uwielbia chodzić na zakupy

Mikołaj

Interesuje się technologią i bardzo lubi spotykać się ze znajomymi!

Malwina

Jedna z najbardziej szalonych osób w naszej klasie ( oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;)). W wolnym czasie kocha jeść pizzę, a potem, żeby ją spalić jeździ na rolkach.

Wiktoria

Jedna z największych fanek Harry'ego Pottera jaką świat widział. Bardzo lubi podróżować. W wolnym czasie kocha grać na pianinie i gitarze, a w szkole jest przewodniczącą klasy.

Maja

Uwielbia śpiewać i jeździć na koniach. Gdy tylko nadarzy się okazja, błyskawicznie pakuje się i jedzie z rodziną na mazury, czy w góry.. Chętnie chodzi na basen, bo - jak to mówi - woda to jej żywioł i wcale w to nie wątpimy!

Aleksandra

Jedna z kilku dziewczyn w naszej klasie, które jeżdżą na koniach. Dodatkowo uwielbia też je rysować. Oprócz tego, jest wielką fanką BTS, K-pop'u i wszystkiego co związane z Japonią, czy Koreą....

Kuba

Interesuje się modą uliczną

Weronika

Kocha świat teatralny- nie tylko oglądać filmy ( najbardziej horrory), seriale itp. ale i grać na scenie. Zawsze, gdy wyjdzie jakiś nowy, fajny film ciągnie znajomych do kina, a jak horror to nie trzeba nawet jej pytać, tylko rezerwować bilety!

Gabriela

Bardzo lubi śpiewać i tańczyć. Chętnie chodzi na zajęcia z tych dziedzin, bo to ją odpręża. Dodatkowo interesuje się modą, więc gdy tylko zaoszczędzi trochę pieniędzy biegnie na zakupy!

Robert Miller

Interesuje się wieloma rzeczami

Marcin Młynarski

Kocha projektować. Co dokładnie? Wszystko. Zaczynając od ubrań przez kosmetyki po domy. Interesuje się gwiazdami, takimi jak Justin Bieber. Chętnie robi koleżankom paznokcie, a w przyszłości chce mieć własną linię kosmetyków. Kocha podróżować. .

Paweł

Bardzo lubi spędzać czas aktywnie na dworzu- jeździć na deskorolce, rowerze, hulajnodze.... Lubi też grać w ping-ponga i spotykać się ze znajomymi.

Jacek

Interesuje się (jak to powiedział) modą uliczną. Zaskakuje nas swoimi stylizacjami, ponieważ jego styl jest niepowtarzalny. W domu chętnie gra na komputerze.

Natalia

Człowiek-orkiestra. Próbuje wszystkiego i stara się być w tym jak najlepsza. Kocha słodkie, urocze rzeczy i koty. Bardzo lubi siedzieć w domu pod kocem, trymając jej koty z kubkiem herbaty i jedząc jej ulubione pianki. Nigdy nie pogardzi wyjściem do kawiarni. Dodatkowo nasza zastępczyni przewodniczącego

Maja

Podobnie jak Ola, kocha Japonię i wszystko co z nią związane. Uczy się japońskiego. Bardzo lubi też rysować a efekty są powalające.

Marcela

Konie i slimy (czyt. slajmy). Te dwa słowa idealnie opisują Marcelę. Kocha jeździć na koniach i robić "glutki" (slimy). Tylko pamiętajcie, żeby nie mówić na nią Marcelina, bo to dwa różne imiona!

Olga

Kocha czytać. Zawsze ma przy sobie kilka książek i z chęcią je czyta. Również uwielbia Harry'ego Pottera.