OUR EVENTS ·   NEWS ·   (00) +51278934
  CONTACTS ·   REGISTER ·   LOG IN

TITLE

DESCRIPTION

Nasza Klasa

Nasza klasa liczy 18 uczniów.
Każdy z nas różni się od innych i przez to jest wyjątkowy.

Oto nasi uczniowie:

 

Oliwier Antosiewicz

Bardzo lubi słuchać muzyki, a w szczególności rapu. W wolnym czasie chętnie spotyka się ze znajomymi, a jeśli nie może to siada przed komputerem i gra w gry.

 

Karolina Bartosiak

/Opis pojawi się wkrótce/

 

Mikołaj Dessauer

Interesuje się technologią i bardzo lubi spotykać się ze znajomymi!

 

Malwina Dębska

Jedna z najbardziej szalonych osób w naszej klasie ( oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;)). W wolnym czasie kocha jeść pizzę, a potem, żeby ją spalić jeździ na rolkach.

 

Wiktoria Engelbrecht

Jedna z największych fanek Harry'ego Pottera jaką świat widział. Bardzo lubi podróżować. W wolnym czasie kocha grać na pianinie, a w szkole jest zastępczynią przewodniczącego klasy.

 

Maja Kazimierska

Uwielbia śpiewać i jeździć na koniach. Gdy tylko nadarzy się okazja, błyskawicznie pakuje się i jedzie z rodziną na mazury, czy w góry.. Chętnie chodzi na basen, bo - jak to mówi - woda to jej żywioł i wcale w to nie wątpimy!

 

Aleksandra Kiersznowska

Jedna z kilku dziewczyn w naszej klasie, które jeżdżą na koniach. Dodatkowo uwielbia też je rysować. Oprócz tego, jest wielką fanką BTS, K-pop'u i wszystkiego co związane z Japonią, czy Koreą....

 

Kuba Knauber

/Opis pojawi się wkrótce/

 

Weronika Kołtek

Kocha świat teatralny- nie tylko oglądać filmy ( najbardziej horrory), seriale itp. ale i grać na scenie. Zawsze, gdy wyjdzie jakiś nowy, fajny film ciągnie znajomych do kina, a jak horror to nie trzeba nawet jej pytać, tylko rezerwować bilety!

 

Gabriela Kwiatkowska

Bardzo lubi śpiewać i tańczyć. Chętnie chodzi na zajęcia z tych dziedzin, bo to ją odpręża. Dodatkowo interesuje się modą, więc gdy tylko zaoszczędzi trochę pieniędzy biegnie na zakupy!

 

Robert Miller

/Opis pojawi się wkrótce/

 

Marcin Młynarski

Kocha projektować. Co dokładnie? Wszystko. Zaczynając od ubrań przez kosmetyki po domy. Interesuje się gwiazdami, takimi jak Justin Bieber. Chętnie robi koleżankom paznokcie, a w przyszłości chce mieć własną linię kosmetyków. Kocha podróżować. Dodatkowo nasz przewodniczący.

 

Paweł Młynarski

Bardzo lubi spędzać czas aktywnie na dworzu- jeździć na deskorolce, rowerze, hulajnodze.... Lubi też grać w ping-ponga i spotykać się ze znajomymi.

 

Jacek Nowicki

Interesuje się (jak to powiedział) modą uliczną. Zaskakuje nas swoimi stylizacjami, ponieważ jego styl jest niepowtarzalny. W domu chętnie gra na komputerze.

 

Natalia Rębacz

Człowiek-orkiestra. Próbuje wszystkiego i stara się być w tym jak najlepsza. Kocha słodkie, urocze rzeczy i koty. Bardzo lubi siedzieć w domu pod kocem, trymając jej koty z kubkiem herbaty i jedząc jej ulubione pianki. Nigdy nie pogardzi wyjściem do kawiarni.

 

Maja Sankowska

Podobnie jak Ola, kocha Japonię i wszystko co z nią związane. Uczy się japońskiego. Bardzo lubi też rysować a efekty są powalające.

 

Marcela Walento

Konie i slimy (czyt. slajmy). Te dwa słowa idealnie opisują Marcelę. Kocha jeździć na koniach i robić "glutki" (slimy). Tylko pamiętajcie, żeby nie mówić na nią Marcelina, bo to dwa różne imiona!

 

Olga Waszczyszyn

Nasz klasowy mol książkowy. Zawsze ma przy sobie kilka książek i z chęcią je czyta. Również uwielbia Harry'ego Pottera. Dodatkowo płynnie mówi po ukraińsku.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress